Richarlison a Iwobi zachránia Everton pred rozpakmi proti Lincolnovi

Posted On By Marco5811

Marco Silva bol ohromený povahou svojej Evertonovej strany v pulzujúcej remíze Carabao Cupu druhého kola, keď po 21 sekundách zareagovali na zaostávanie a rezervovali si stretnutie so Sheffieldom Wednesday.

Silva sa zamerala na dobrý pohár beží túto sezónu, keď Everton hľadá svoje prvé strieborné príbory od FA Cupu 1995.Prišli sme sem hrať a robiť to, čo žiadam, aby to naši hráči mysleli vážne.

„Nebol to najlepší spôsob, ako začať hru, ale potom, čo sme 22Bet zareagovali. Dobré reakcie sme preukázali aj po minulom piatku [porážka 2: 0 proti Aston Ville]. V zápase sme ukázali osobnosť, čo je pre mňa niečo veľmi dôležité.Stručný sprievodca Žreb tretieho kola Carabao Cup Ukázať Skryť

Wolves proti Readingu, Oxford proti West Hamu, Watford proti Swansea, Brighton proti Aston Villa, Sheff Utd proti Sunderlandu, Colchesteru proti Tottenhamu, Portsmouthu proti Southamptonu, Burtonu proti Bournemouth, Preston – Man City MK Dons – Liverpool, Man Utd – Rochdale, Luton – Leicester, Chelsea – Grimsby alebo Macclesfield, Sheff St. – Everton, Arsenal – Nottm Forest, Crawley – Stoke.

Hry, o ktoré sa bude hrať týždeň začínajúci 23. septembrom Bolo to užitočné? Ďakujeme za vaše hodnotenie.

„Zaslúžili sme si vyhrať. Aj keby som to vedel a hráči vedeli, pred týmto zápasom bolo našou povinnosťou prísť sem a hrať ďalej v tejto súťaži, ale podarilo sa nám to v dobrom. Berte to vážne, rešpektujte seba a konkurenciu a ukážte našim fanúšikom to, čo sme už povedali: naše ambície 22bet sú veľké.Chceme urobiť všetko pre to, aby sme naďalej hrali Carabao Cup. “

Jeho protiklad, Danny Cowley, nemal nič iné ako hrdosť na svojich hráčov, ktorí podľa jeho slov prejavovali drzosť, odhodlanie a odolnosť .

Rozdelili hru na šesť 15-minútových periód a za stavu 2: 2 „cítili krv“ a cítili, že môžu zápas vyhrať, ale nemalo to byť tak, ako mali prstami na nohách so svojimi súpermi v Premier League.

Bolo to tiež prvýkrát, čo Cowley prehral tri po sebe nasledujúce zápasy v manažérskej kariére po tom, čo prešli do zostavy MK Dons a Doncaster.

< p> Povedal: „Musíte rešpektovať Everton – špičkový tím Premier League s hráčmi svetovej úrovne.Na skutočnosť, že sem prišli so svojím celým tímom, by sme mali byť skutočne hrdí.

„V minulej sezóne sme ich hrali na FA Cupe a navyše nám preukázali úctu priviesť tím. urobili.

„Úcta k nim, pretože hrali priamo na vrchole svojej hry. Bola to naozaj dobrá hra, niekoľko skutočne dobrých gólov a skvelá reklama na pohár Carabao. “