Stavte jednoducho s mobilným telefónom vďaka aplikácii 1xbet

Aplicação móvel 1xbet

S mobilnou aplikáciou 1xbet budete mať stávky (doslova) vo vrecku. K tomu, aby ste mohli pohodlne hrať, vykonávať vklady či výbery v 1xbet stačí iba mobilný telefón.

1xbet aplikácie

Medzi stávkovými kanceláriami je bežnou možnosťou vďaka rozvoju technológií tiež 1xBet stávkovanie cez mobil. Ako pohodlne stávkovať kedykoľvek a kdekoľvek s aplikáciou 1xbet?


Aplikácia alebo mobilná verzie webu

Ak máte telefón s pripojením na internet, možno váhate, či je aplikácia vôbec nutná a nestačila by vám “len” mobilná verzia webu.

Tá je pre prístup optimalizovaná, takže do určitej miery stači, neponúka však všetky funkcie. Aplikácia sa používá z praktických dôvodov: Poskytovatelia myslí na užívateľov, ktorí čerpajú mobilné dáta. Množstvo prenesených dát je vďaka aplikácii nižše.

Nutné je tiež si uvedomiť, že oboje je optimalizované primárne pre novšie prístroje. Odporúča sa aspoň operačný systém Android vo verzii 4.1 alebo vyššej. Ak vlastníte starší typ mobilného telefónu, nemožno vylúčiť chyby, nefunkčnosť, stránky sa môžu zasekávať atď.

Podporované systémy

Aplikácia je dostupná pre Android aj pre iOS a je zadarmo. Sťahujte na iTunes a v Google Play. Ak vám po stiahnutí a inštalácii aplikácia nefunguje, je možné, že je to z dôvodu bezpečnostného nastavenia vášho zariadenia. Potom budete musieť aplikácii povoliť do svojho zariadenia prístup.

Ak máte s chodom stavkove mobilné aplikácie stále problém, obráťte sa s dotazom na technickú podporu 1xbet.


Je aplikácia len pre smartphony?

Ak nemáte k dispozícii chytrý telefón, ešte môžete vyskúšať aplikáciu podporujúcu Javu.

Čo aplikácia ponúka

Pre hranie je 1xbet mobilná aplikácia úplne plnohodnotná. Zahrať si môžete ako všetky kasínové hry, tak aj realizovať športové stávky. Len športov je u 1xbet dostupných cca šesťdesiat. Viac zde: 1xBet mobil sportfogadás

Rozhranie je veľmi prehľadne riešené, na viditeľnom mieste v hornej časti obrazovky sa zobrazujú promoakcie a klasické menu s ponukou jednotlivých volieb, ako je nastavenie alebo história stávok.

Vybrať si môžete s radu jazykových mutácií podobne ako na webe, nie je nutné používať len angličtinu. Celkom web aj aplikácie ponúkajú cca štyri desiatky jazykov


Vklady a výbery

Vkladať prostriedky je možné prostredníctvom aplikácie normálne, inak by ste si napokon nemohli ani zahrať. Podobne sa dajú cez aplikáciu 1xbet realizovať výbery peňazí, nie sú ale dostupné všetky možnosti ako u vkladov.

Aplikácia je teda pre vkladanie aj výber prostriedkov veľmi dobre použiteľná, navyše jej výhoda tkvie v tom, že vám umožní realizovať transakcie rýchlo, a to či ste práve doma alebo kdekoľvek na cestách.

Na čo slúži 1X Promo app?

Ide o špeciálnu aplikáciu, ktorá hráčom umožňuje si dokupovať promo kódy. S nimi si môžete potom zaistiť pohodlnejšie stávkovanie.

 

Na čo slúži aplikácia 1xWin?

Táto aplikácia nie je určená pre mobilné zariadenia, ale pre bežné počítače. Stávkovanie na PC sprehľadňuje. Fungovať vám bude s operačným systémom Windows Vista alebo novším.