1xbet login

1xbet login

Kto a za akých podmienok si môže u stávkovej kancelárie 1xbet založiť účet? Čo všetko vlastné login obnáša? Vysvetlíme si základné postupy u 1xbet.

1xbet login

Čo všetko budete musieť podstúpiť v rámci registrácie u 1xbet? Založenie vlastného účtu a login sú veľmi jednoduché. Ako na to?

Potrebujem mať účet?

Áno, bez založenia vlastného účtu nemožno hrať. Ide o štandardný postup pri všetkých stávkových kancelárií. Bez akejkoľvek registrácie si možno najviac vyskúšať kasínové hry v tzv. Demo režime, kedy nehráte za skutočné peniaze.

Ako na založenie účtu

U 1xbet k tomu budete potrebovať buď webové stránky, kam zadáte krajinu pôvodu a požadovanú menu, prípadne si kvôli registrácii zavoláte na telefónne číslo alebo ju vybavíte cez e-mailovú adresu. Celý proces možno zvládnuť aj prostredníctvom sociálnych sietí.

Neskôr odsúhlasíte podmienky kasína a necháte si overiť vek. Posledným krokom je potvrdenie e-mailu zo stávkovej kancelárie. Celý proces vám tak zaberie len niekoľko málo minút, však samozrejme neponáhľajte, nech máte istotu, že ste zadali korektné údaje a registrácia bude dokončená. Otvorenie účtu je prirodzene bezplatné. Prihlasovacie údaje budete ďalej využívať pre login na stránkach alebo v mobilnej aplikácii. 
Ktoré údaje sú pri registrácii povinné?

meno a priezvisko

e-mail

heslo (a jeho potvrdenie)

štát

mena


Vklad

K tomu, aby ste mohli hrať, je nutné si na účet vložiť prostriedky. Väčšina vkladových metód u 1xbet vyžaduje aspoň sumu 1 EUR. Nie všetky vkladové metódy sú dostupné v danej lokalite, preto si túto skutočnosť skontrolujte vopred.

Vstupný bonus 1xbet k vkladu dostávate automaticky, určený je na športové stávky a musíte ho 3x prestávkovať. Ak bonus nechcete, máte možnosť sa ho na vlastnú žiadosť zriecť. Požiadať si musíte prostredníctvom technickej podpory.


Vekové obmedzenia

U hazardných hier je vždy uvedené vekové obmedzenie, ktoré je nutné dodržiavať. Dané je zákonom, že v SR podobne ako v mnohých ďalších štátov ste za maloletého považovaný do 18 rokov veku. V niektorých krajinách je hranica posunutá až na 21 rokov.


Porušenie pravidiel a možné uzavretie účtu

Hráč si v prvom rade smie vytvoriť iba jediný účet. Pokus o založení väčšieho počtu registrácií vedie zo strany stávkovej kancelárie 1xbet k postihu v podobe uzavretia účtu. Podobná sankcie vás čaká, ak sa pokúsite akokoľvek podvádzať, manipulovať s výsledkami atď. Ak svoj účet nebudete využívať, v súlade s obchodnými podmienkami vám bude po 3 mesiacoch deaktivovaný.

Sebeomezující opatrenia

Pozastaviť si môžete nechať účet dočasne (na až rok) i sami. Toto tzv. Sebeomezující opatrenie využívajú hráči ako účinnú prevenciu pred tým, aby nespadli do závislosti na hazardu, ak majú pocit, že už trávia stávkovaním až príliš času. Seriózne stávkové kancelárie s podobným postupom vždy počítajú a 1xbet nie je výnimkou. Toto nastavenie je jedným z vodítok, ako spoznať skutočne seriózneho poskytovateľa, ktorý sa k svojej činnosti stavia zodpovedne.