Premier League je lákadlom pre nepredvídateľnosť – ibaže na samom vrchole

Posted On By Marco5811

Takže ak sa anglický futbal vracia v čase, čo to znamená? Krátka a jednoduchá odpoveď pravdepodobne nie je veľa, okrem toho, že momentálne môžete hodiť prikrývku nad väčšinou klubov Premier League, a to až tak, že Newcastle, ktorý si v nedeľu užil úžasnú výhru v Tottenhame, je druhý od spodná časť tabuľky a tiež jeden bod z piateho. Duncan Alexander (@oilysailor) Prvýkrát od roku 1981-82 malo 19 alebo viac tímov 3 body po 3 hrách. Potom to dokázali tímy 20/22, všetky boli úplne zmätené ohľadom nového pravidla Jimmyho Hilla „tri body za víťazstvo“.https://t.co/PZenZiVCmZ pic.twitter.com/FfjblV77JjAugust 25, 2019

Watford, ktorý je jediným tímom bez minimálne troch bodov a už teraz hrozí, že bude obmedzení po strate svojho prvého tri prípravky (aby bolo jasné, že majú jazyk v tvári), cestujú v sobotu do parku St James na stretnutie medzi dvoma spodnými. Predčasné vypadnutie, šesťka.Alebo podľa toho, či je váš pohár Newcastle Brown Ale poloprázdny alebo poloprázdny, šanca pre stranu Steva Brucea presadiť si pred medzinárodnou prestávkou miesto v prvej šestke.

Toľko klubov je už je v prevádzke (bola iba jedna predchádzajúca príležitosť, keď 18 z 20 klubov Premier League v tejto fáze zaznamenalo výhru), znamená to, že tabuľka má neobvykle preťažený pocit, dokonca aj vzhľadom na skutočnosť, že po takom smiešne malá ukážka hier a v období sezóny, keď deti ešte ani nechodili do školy.

Na prvý pohľad nie je súčasný stav zlý.Ak nebudeme ničiť futbalové akumulátory, ktoré sú v troskách, zdá sa, že je veľa čo vítať v súvislosti s myšlienkou, že Crystal Palace môže zvíťaziť v Manchestri United iba šesť dní po tom, čo prehral s novo povýšeným Sheffieldom United, a že Newcastle je údajne v kríze po tom, čo bol otočený nad Norwichom, sa môžu zdvihnúť a poraziť Spurs, bežcov Ligy majstrov. Koniec koncov, kto chce predvídateľnosť? Wilfried Bony pomáha Newportu predostrieť pazúry West Hamu Prečítajte si viac

Problém – ak sa jedná o problém – je vyššie. V skutočnosti úplne na vrchole, kde všetko smeruje k ďalším pretekom dvoch koní, do ktorých sú zapojení rovnakí plnokrvníci, ktorí cválali v minulej sezóne.Áno, ešte stále sú veľmi skoré dni, ale už teraz sa zdá, že Liverpool a Manchester City budú opäť hrať svoju malú ligu, hlavne kvôli svojej vlastnej brilantnosti, ale aj kvôli nedostatkom ostatných.

Ani jeden z klubov sa v skutočnosti nebude príliš vzrušovať nad tým, že Spurs bojujú o rozbitie Newcastlu alebo Paláca pri prechádzaní drahou obranou United o 24 hodín skôr.

Forma dvoch najlepších je hrozivá . Výhra Liverpoolu nad Arsenalom bola ich 12. v poradí v Premier League.City získalo 49 bodov z posledných 51, pričom jediným bodom v písničke bolo dramatické. Predvčerom zvíťazila remíza 2: 2 doma proti Spurs, keď počet striel bol 30-3 v prospech zápasu Pepa Guardiolu. tím.

Liverpool a City boli v tejto sezóne neobvykle veľkoryso a na veľkú nepríjemnosť fanúšikov Fantasy Football všade v obrane neobvykle veľkorysí. Liverpool inkasoval v každom zápase a vynikajúci priamy kop Harryho Wilsona pre Bournemouth v nedeľu znamená, že Ederson už trikrát vybral loptu zo siete pre City.

To je dobrá správa pre stíhací balíček, ak také niečo existuje. Zlou správou je, že Liverpool na druhom konci ihriska dáva v priemere tri góly na zápas a City sú tesne nad týmto pomerom.Asi najviac vytriezvie, že ani City, ani Liverpool sa ešte poriadne nerozbehli.

V skutočnosti bola kľúčovou otázkou na začiatku tejto kampane menej otázka, ako by sa mestu a Liverpoolu darilo, a čo viac robiť s tým. či by ostatní členovia tejto „veľkej šestky“ dokázali prekonať priepasť, ktorá sa otvorila v minulej sezóne, keď na treťom mieste skončila Chelsea 25 bodov za bežcami Jürgena Kloppa.

Čítať veľa do malého je nebezpečná hra a ako už raz Alan Hansen zistil, August nie je čas na odpisovanie šancí. Rovnako je skutočne ťažké v blízkej budúcnosti vidieť veľa zmien na vrchole, najmä keď Chelsea, Arsenal, Manchester United a Spurs už prehrali toľko zápasov ako Liverpool za celú minulú sezónu.