George North dúfa, že jeho najlepšia forma môže viesť Wales k prvému finále majstrovstiev sveta

Posted On By Marco5811

Podľa jeho vlastného priznania George North ešte nebude páliť v Japonsku, ale s Walesom v semifinále majstrovstiev sveta s Juhoafrickou republikou v nedeľu ráno Warren Gatland bude dúfať, že to najlepšie ešte len príde. Erasmus sa opäť stretol so Springboks, ale Gatlandov čas môže byť byť po ruke | Paul Rees Čítajte viac

Gatland je vo svojej poslednej kampani ako hlavný tréner Walesu a medzi ním a prvým finále Walesu je iba obrovská výstroj Springbok. Aby Gatlandova zbitá a pohmoždená strana prekonala Springboks, bude musieť podať čo najlepší výkon v turnaji a vyťažiť maximum zo svojich kľúčových mužov.

Jedným z takýchto mužov je North.Z 39 pokusov Walesu v 90 testoch – vo veku 27 rokov – nemôžete s jeho rekordom skutočne Bet365 polemizovať, stále však existuje pocit, že by mohol svojmu tímu pomôcť viac.

„Moja forma bola zmiešaná, ” povedal. “Toto je najväčšie pódium a miesto, kde chcete hrať svoje najlepšie ragby.” Nehrálo sa mi zle, ale nie na tom, kde chcem byť. Teraz sme v semifinále a byť jeho súčasťou je niečo výnimočné. “

Sever vystupoval v poslednom semifinále majstrovstiev sveta vo Walese – porážka Francúzska v aucklandskom Eden Parku 9: 8 v roku 2011 – nasledovala prepustenie Sama Warburtona.

„Tento má z toho lepší pocit. Sme nadšení, že sme tu, a sme nadšení, že sme jedným z posledných štyroch stojacich, “uviedol North. „V roku 2011 sme do toho šli ako trochu neznámi a dostali sme sa tam čírym odhodlaním a vierou.Tentokrát sme si zaslúžili svoje miesto. Teraz musíme pokračovať.

„Toto sú hry, pre ktoré robíte všetko tvrdé. Sú to tí, ktorým dáte čokoľvek a všetko, aby ste boli súčasťou. Každý v tíme je pripravený na túto výzvu. “

Tento tím Walesu je skúsenejší, môže sa pochváliť väčšou hĺbkou a dosiahol viac úspechov ako v roku 2011 a jedná sa o najlepšiu strelu, ktorú Wales bude mať na globálnej úrovni. sláva.

Ktokoľvek v nedeľu ráno vystúpi v Jokohame na vrchole, stretne sa vo finále s Anglickom po tom, čo strana Eddieho Jonesa vyprodukovala predstavenie na veky vekov, aby zdolala Nový Zéland 19.-7. > Wales vyhral svoje posledné štyri stretnutia s Južnou Afrikou. Obe strany sa často stretávajú mimo testovacieho okna World Rugby určeného pre Springboks, bez toho, aby malo za následok počet ich vedúcich hráčov.Svoj debut v roku 2010 označil za dva pokusy proti Springboks ako 18-ročný a v súčasnosti je jedným za druhým najvyšším strelcom Walesu Garethom Thomasom.

„Splniť sen bol dostať čiapku pre moju krajinu. Získať dva pokusy o môj debut bolo pre mňa obrovské. Odtiaľ som sa skutočne nezastavil a bola to úžasná cesta, ako sa sem dostať.

„Mám príležitosť čeliť opäť Juhoafrickej republike, ale na obrovskom pódiu. Od roku 2011 sme prešli dlhú cestu, ale možnosť hrať teraz v semifinále majstrovstiev sveta je obrovskou motiváciou. Je to niečo, z čoho som nemohol byť viac nadšený. “

Juhoafrická Siya Kolisi – prvá čierna kapitánka svojej krajiny – chce ísť po stopách Françoisa Pienaara a Johna Smita a zjednotiť Rainbow Nation.Keď sa rozhodneme pracovať spoločne pre jeden cieľ alebo ako tím a ako krajina, môžeme dosiahnuť, aby sa všetko stalo a dosiahli všetky svoje sny.

„Preto chceme dať zo seba maximum a dúfajme, že budeme hrať v finálny. Bolo by to obrovské, pretože som už videl, čo [krajina vyhrala na majstrovstvách sveta] predtým.

„Som dosť starý na to, aby som si spomenul na majstrovstvá sveta 2007. Pamätám si, čo to vtedy urobilo pre túto krajinu, a viem, čo by to urobilo teraz.

„Všetci vieme, že Wales kopol veľa lopty, takže ich útočníci sú dosť dôležití. Bude to bitka. “